E papritur ishte ajo që ndodhi në minutat e fundit të “Love Story”, mbrëmjen e sotme.

Në momentin kur po mbahej ceremonia e trëndafilave, Alketa mori një mesazh të papritur nga regjia.

Ajo tha se kishin një film për të shfaqur.

Në videon e shfaqur në ekran ishte Engjëll, vajza e cila një javë më parë vendosi të veteleminohej.

Ajo i kishte shkruar një letër Saimirit, ku i kërkonte falje që u largua nga emisioni, shkruan meganews.al.

Në letrën e saj Engjëll kërkonte të rikthehej sërish në emision.

Mirëpo, këto minuta të marra nga shfaqja e videos bënë një të papritur, pasi minutazhi mbaroi dhe emisioni u mbyll pa asnjë të eleminuar, të paktën publiku nuk arriti ta mësonte.