Për’puthen është padyshim një nga programet më të shikuara të momentit. Java që po lëmë pas ishte me të vërtetë e bùjshme, me ndodhi të pafundme.

Sonte duket se do të jetë një natë plot me të reja në ‘PërPuthen Prime’.

Ndërkohë duket se dy konkurrente të tjera do i bashkohen së shpejti programit. Ka qenë vetë autorja Olsa Muhameti ajo që ka ndarë këtë lajm me ndjekësit e saj në Instastory.

Së shpejti jo një por dy vajza të reja në Për’Puthen”-ka shkruar ajo teksa ka ndàrë foton e njërës préj tyre duke ia fshéhur fytyrën.

Ndërkohë, siç duket do të ketë prurje të reja në program. Emisionit do t’i bashkohet një tjetër vajzë .

Sipas asaj që raporton Mapo, vajza që do të futet sonte në program, është me profesion stiliste, dhe quhet Antonela Berisha, me origjinë nga Shkodra por që jeton në Itali, konkretisht në Milano.

ImageAntonela Berisha (@antonelaberisha) TikTok | Watch Antonela Berisha's  Newest TikTok Videos

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur