Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka eksperimentuar shumë me look-un përgjatë kohëve të fundit. Në puntatën e së shtunës në “Shiko kush luan”, ajo u shfaq me flokët e saj të gjatë dhe me balluke.

Luana nuk është mjaftuar me kaq, pasi ka ndryshuar sërish look. Ajo iu ka dhënë “lamtumirën” flokëve të gjatë dhe i ka prerë shkurt.

Moderatorja ka publikuar një video në Instagram, ku tregon ndryshimin e bërë. Kujtojmë se pak kohë më parë dhe motra e saj, Marina bëri të njëjtin ndryshim.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur