Mos prísni thonjtë natën dhe mos u shihni në pasqyrë. Kujt nuk ia ka thënë gjyshja këto dy gjëra?

Nëse të krùhet dora e djathtë do te japësh para, por nëse të krùhet e majta, do të marrësh para. E shumë të tjera që do na duheshin orë të tëra t’i listonim.

Por, e keni dëgjua ndonjëherë teorinë, sipas së cilës duhet t’i frýsh dorës kur prýk qafën? Kjo duket se i paska ngýl výs Luanës që nga fëmijëria dhe ende nuk i është hýqur.

Moderatorja ka ndàrë një video në Instastory, të shkëpùtur nga emisioni, ku pa vetëdije ajo prék qafën dhe më pas i fryn dorës.

“Më ka mbétur vés që e vogël që duhet fryrë dora pasi të prékësh qafën. Dhe duke qenë se skéna është shtëpia ime sillem si në shtëpi.”- ka shkruar ajo krah videos.

Kujtojmë se “Shiko kush Luan” po shkon drejt fundit dhe më 30 janar do jetë puntat e fundit. Ky sezon ka qenë shumë i suksésshëm teksa mbétet për tu parë se çfarë ka rezérvuar Luana për javët e fundit.

Shtyypini videon ne vijim dhe prisni pak per tu shfaqur