Programi shumë i dashur i shqiptarëve, “Shiko kush Luan” po shkon drejt fundit.

Emisioni i autòrës Luana Vjollca hyn ndér më të préféruarit të publíkur në çdo sòndazh dhe shikueshmëri.

Edhe ky sezon ka qenë super i bùjshëm me të ftùar intérésantë që kanë thénë shumë të pathéna dhe na kanë argétuar çdo të shtunë me lojëra të shumta.

Mirëpo, fatkéqésisht emisionit po i vjen fundit dhe tashmë kanë mbétur edhe 4 episode, pasi emisioni fínalízohet në 30 janar.

Ishte vetë Luana ajo që e ndàu lajmin me ndjékësit e saj në rrjetet sociale.7

Ajo ka péstuar dy foto ku shihet në zyrë duke pyetur ndjékësit se çfarë duan të shohin në puntatat e mbétura.

https://www.photojoiner.net/image/XbMFTYvh

Më 1 janar Luana solli një super spéktakél, duke na falur një maratonë prej 4 orësh me të ftùar spécíal, plot të pathéna, këngë e valle.

Mirëpo, ajo që po pyesin të gjithë është “Çfarë do bëjë Luana pas përfùndimit të “Shiko kush luan”?”Ok, jemi të gjithë dakord se i meriton disa pushime, por më pas?

https://www.photojoiner.net/image/tQuZ5ubn

Kujtojmë se vitin e kaluar ajo ka patur në plàn të trànsmétonte në ekranet shqiptare “Take me out Albania”, por për shkàk të pandemisë planet nuk iu realízuan dhe ajo u rikthýe në shtator me ‘Shiko Kush Luan’.

A do mùndet ajo të vijë këtë vit me këtë emision? Na mbétet për tu parë.