Pas përjashtimit të Anës nga ‘Përputhen’, programit iu bashkua një konkurrente e re. Ajo quhet Lediana, është 23 vjeçe dhe punon si ndihmës sto matologe.

Image

Ndër të tjera, pas prezantimit, Lediana deklaroi se ka disa pëlqime për djemtë që janë aktualisht pjesë e formatit.

Ajo tregoi se një ndër to ishte dhe Atheu, mirëpo, puthja që ai i dha Anës e bëri atë të reflektonte dhe të hiqte dorë nga pëlqimi që ka për të.

Ndërsa pëlqimi tjetër është Mevlani, por mbetet për t’u parë nëse do ta ftojë në një takim. Por jo vetëm kaq, një tjetër konkurrent ju bashkua formatit ditën e djeshme.

Bëhet fjalë për Muratin i cili është turk, por jeton prej vitesh në Tiranë. Murati punon si parukier dhe tha se iu bashkua “PërPuthen”, pasi i duket shumë interesant.

Ledjana Prenga 23 Vjec me Origjine nga Rresheni 🤍 #ledjana #perputhen #topchannel - YouTube

Lediana dhe Murati nga Turqia, njihuni me dy konkurentët e rinj në "Përputhen"