Duke nisur nga 3 janari, “Përputhen” nuk do të jetë vetëm nga e hëna në të premte, por formatit aktual do t’i shtohet “Përputhen Prime”, një version i ri i programit që do të jetë “prime time” çdo të dielë e ku do të zbulohen s ekrete e detaje nga lidhjet mes konkurrentëve.

Burime bëjnë me dije se opinioniste e “Përputhen Prime” do të jetë Fatma Haxhialiu. Ndërkohë vetë ndjekësit në Instagram i kanë kërkuar Fatmës të jetë në karrigen e opinionistes pas komenteve që ajo i bën formatit.

Kërkesa e tyre është marrë parasysh dhe Fatmën nga 3 janari do e shohim si opinioniste e “Përputhen Prime”.

Arjan Konomi në mbrojtje të Gracianos: Burrë nuk të bën mënra se si bën  seks, por… - Top Channel