Moderatorja e njohur Alesia Bami është një nga femrat më simpatike të ekranit, e kësisoj një nga më të komentuarat.

Alesia është shumë aktive në rrjetet sociale dhe tashmë që ka ardhur vera ajo nuk ka nguruar të postojë foto me rroba banjo, teksa shfaqet si gjithmonë, shumë seksi.

Së fundmi moderatorja ka publikuar një foto në ‘Instagram’, ku shihet me bikini të zi, teksa është në dush publik.

Vëmendja e të gjithëve ka shkuar tek ujë që rrjedh në trupin e saj.