Sara Hoxha është e dashura e reperit më të njohur në vend, Ledri Vula. Dyshja e kanë konfirmuar lidhjen vetëm pak muaj më parë.

Prej se e kanë bërë publike lidhjen e
dashurisë, çifti gjatë gjjthë kohës kanë qenë në qendër të vëmendjes.

Doza e interesimit është rritur edhe më shumë
që kur u bë e ditur se Ledri do të bëhet prind për herë të parë. Tashmë të
gjithë interesohen se si duket Sara gjatë kësaj periudhe.

Sara dhe Ledri në këtë periudhë janë tejet të lumtur dhe po presin me padurim të bëhen prindër. Bukuroshen, duket se shtatzënia e ka ndryshuar mjaftë.

Gjithsesi, ende shumë e bukur Sara, për të
cilen Xheri në një emision televiziv tha fjalët më të mira, shkruan
“Kosovarja”.