Adelina Tahiri, është femra më e komentuar në show-bizit shqiptar.

Ani pse ka kohë që nuk ka sjellë një projekt të ri muzikorë, ajo vazhdimisht është në qendër të vëmendjes.

Që kur ajo u bë nënë, disi u largua nga bota e muzikës dhe iu përkushtua më shumë familjes së saj të ngushtë.

Por krahas kësaj ajo është edhe shumë aktive me postime në rrjete sociale.

Adelina se fundmi ka publikuar një fotografi me nënë e saj nga një klub nate.

Në këtë imazh nuk po dihet kush është nëna e kush vajza.

Kaq bukur po duken ato pranë njëra-tjetrës. /ORAinfo/