Sarah Berisha është vajza e Big Brother të cilën tashmë e njohim dhe e duam të gjithë.

E gjithë kjo nga ëmbëlsia dhe energjia pozitive që ka dhuruar brenda shtëpisë së famshme por edhe jashtë saj.

 

Së fundi blogerja dhe moderatorja e njohur ka ndarë disa imazhe të reja në llogarinë e saj në Instagram.

Me buzëqeshje rrezatuese dhe e veshur gjithë stil Sarah na bëri për vete sërish./InfoKosova/