Bora Zemani dhe Beatrix Ramosaj janë dyshja më e komentuar në mediet rozë, shkak kryesor Donald Veshaj

Beatrix ka treguar ditën e djeshme se është dashuruar në Donaldin dhe vendosi publikisht t’i kërkoj falje Borës.

Kjo u kritikua në masë të madhe nga ndjekësit e këngëtares duke e konsideruar si “tradhti” ndaj Borës pasi dyshja njiheshin edhe shumë më parë.

Për një miqësi të mirë mes tyre para disa vitesh e tregon edhe kjo video më poshtë: