More
  Home Roze Xhensila si asnjëherë më parë, tregon format e përkryera në veshje sportive

  Xhensila si asnjëherë më parë, tregon format e përkryera në veshje sportive

  Xhensila Myrtezaj tregoi fizikun që ka arritur duke u përkushtuar në palestër.

  Xhensila Myrtezaj është emër shumë i dashur për publikun, e cila është aktive edhe me këngë e koncerte.

  Këngëtarja ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën u shfaq e veshur me veshje sportive.

  Me këtë video, ajo tregoi format trupore, të cilat i ka arritur me përkushtim maksimal në palestër.

  Kujtojmë se Xhensila Myrtezaj është e martuar me Bes Kallakun dhe bashkë kanë një vajzë, Ajkën.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read