More
  Home Roze Menduam se doli beqare nga programi, por përputhja e Ana Kaurit qenka...

  Menduam se doli beqare nga programi, por përputhja e Ana Kaurit qenka…

  Ana Kauri ka publikuar së fundmi në rrjete sociale disa foto që kanë marrë vëmendjen e të gjithëve. Në fotot në fjalë ajo shfaqet krah opinionistit Arjan Konomi, të cilin e ka quajtur përputhjen e saj.

  “Përputhja ime”, ka shkruar ajo dhe ndjekësit kaq kanë dashur që t’i konsiderojnë çift. Ata kanë marr shkas dhe nga postimi i Arjanit ditën e djeshme.

  Ai publikoi një foto krah Anës, duke shkruar me shaka “Sikur të kishim ca vjet më pak diferencë do të këshilloja më shumë”. Kjo u pa menjëherë si flirtim nga ana e opionistit.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read