More
  Home Roze Atdheu feston ditëlindjen, Ana habit me deklaratën e saj për të: Eja...

  Atdheu feston ditëlindjen, Ana habit me deklaratën e saj për të: Eja tek une, të dua…(FOTO)

  Ish-konkurrenti i “Përputhen”, i shumë komentuari Atdhe Xharavina feston sot ditëlindjen.

  Pas urimit epík që mori nga Sara, vajza me të cilin po krijon një lídhje, një tjetër urim që na habíti është ai i Ana Lleshit.

  Ish-konkurrentja ka publikuar një fotografi nga ‘’Shiko kush Luan’’ ku shfaqen duke u puthur gjatë një loje.

  ‘’Qëndro gjithmonë ky njeriu që kam njohur unë me shpirtin e lire dhe buzëqeshja most u shterroftë asnjëherë nga fytyra, të dua shumë o mik shpirti’’, ka shkruar Ana sipër kësaj fotografie.

  Ndërsa ka publikuar edhe një tjetër pamje ku shihen teksa vallëzojnë së bashku dhe shkruan:

  ’E lumtur që të njoh dhe veç gëzime paq gjithë jetën’’.

  Ana dhe Atdheu paten një histori brenda duke zhvilluar disa takime që përfunduan me një puthje në buzë, ditën kur Ana u largua nga programi.

  Ky urime duket jo i zakontë nga një vajzë që tashmë ke mbyllur historinë, aq më pak kur djaloshi nga Gjakova është në krijim të një lidhjeje me një tjetër ish-konkurrente, Sarën.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read