More
  Home Roze Andi dhe Jasmina pajtohen, Jasmina publikon fotot intime me të!

  Andi dhe Jasmina pajtohen, Jasmina publikon fotot intime me të!

  Pak ditë më parë Andi dhe Jasmina i dhanë fund njohjes në “Përputhen”. Andi tërhoqi deklaratën për të dhe u shpreh se nuk sheh përputhje mes tyre.

  Mirëpo, dyshja i kanë rregulluar marrëdhëniet vetëm së fundmi. Jasmina ka publikuar në Instastoy disa foto të mëparshme pranë konkurrentit, në njërën prej të cilave shihen duke u puthur.

  “Nuk ka urrejtje, mos më keqkupto. Mosmarrëveshje po”, ka shkuar Jasmina, duke shtuar se po tregohet ajo “e rritura” duke bërë hapin e parë.

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read