Eshtë vera dhe lokalet janë të mbushura më shumë gjatë natës.

Duket se edhe reja e Gilit pëlqen të dal kur koha është më e freskët.

Së fundmi publikoi një foto të bukur nga lokali.

Veshur në komplete ajo po duket kaq bukur./InfoKosova/

Shiko foton: