Sarah Berisha është moderatore mjaft e suksesshme.

Ajo moderon emisionin satirik ‘Kosherja’.

Së fundi Sarah ka ndarë disa imazhe nga plazhi.

Blogerja po duket tejet bukur dhe në formë teksa shijon bregdetin./InfoKosova/