More
  Home Roze Alvisa ‘shkrihet’ fare në takim me Bashkimin! (VIDEO)

  Alvisa ‘shkrihet’ fare në takim me Bashkimin! (VIDEO)

  Në puntatën e sotme është prezantuar takimi mes Alvisës dhe Bashkimit.

  Dyshja morën këtë vendim për t’u sqaruar me njëri-tjetrin pas shumë keqkuptimeve e refuzimeve që patën, shkruan Indeksonline.

  Mirëpo, duket se ata kanë gjetur sërish një rrugë për t’u ribashkuar.

  Takimi i tyre filloi me komplimente, ku dukej që Alvisa ishte përmalluar për Bashkimin duke ia thënë fjalët më të bukura, që e cila shkaktoj debate në studio./Indeksonline/

  Shiko videon:

  - Advertisement -

  LEAVE A REPLY

  Please enter your comment!
  Please enter your name here

  Must Read